CYF Fuarcılık A.Ş. olarak güvenlik sektörünün Anadolu’daki tek ve en önemli fuar organizasyonu hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

CYF, 2006 yılından bu yana ülkemizde sektöründe lider uluslararası fuarlar düzenleyen Ankara merkezli bir fuar organizasyon şirketidir. Ayrıca küresel bir fuarcılık markası olan Londra merkezli Tarsus Group Plc.’ye bağlı bir grup şirketidir.

Ankara’da 11 yıldır Anadolu’nun en büyük inşaat malzemeleri fuarını düzenleyen CYF Fuarcılık, sahip olduğu 18 yıllık deneyimi ve inşaat mühendisleri, mimarlar, kamu birimleri, müteahhitler vb. gibi profesyonellerden oluşan geniş portföyü ile SecuriTex Eurasia’da da katılımcıları için etkili bir ticari platform oluşturacaktır. SecuriTex Eurasia sektör firmalarını Anadolu’nun kalbinde, ülkemizin başkentinde profesyoneller ve ihtiyaç sahipleriyle buluşacak, sektöre yeni bir hareket ve ivme kazandıracaktır.

SecuriTex Eurasia, yeni proje veya yenileme çalışmaları için ürün, hizmet ve alternatifler sunma, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma, bayilik verme, mevcut bayiler ile ilişkileri geliştirme gibi birçok imkânı sunacaktır. Ayrıca katılımcı firmaların, yeni pazarlar bulması, hem bölge, hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayan büyük bir ticaret plâtformu oluşturacaktır.

Ankara’nın konumu itibari ile Türkiye’nin her yerinden kolay ulaşılabilecek, lojistiği stratejik önem taşıyan bir noktada olması, ayrıca Başkent olması nedeniyle Devlet Kurumlarının tüm satın almalarını barındırması gibi avantajları fuarın etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktadır.

Anadolu’nun en yeni ve modern fuar merkezinde düzenlenen, yenilikçi vizyonu ve stratejik işbirlikleri ile etkin bir marka olma yolunda ilerleyen 4. SecuriTex Eurasia Güvenlik Fuarı ‘nda tüm sektör temsilcilerini ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla,

CYF Fuarcılık A.Ş.