Basın

Basın Bültenleri

Şubat 2019

Güvenlik endüstrisi SecuriTex Eurasia 2019’da buluşuyor!


Başkent Ankara, Tarsus Turkey tarafından düzenlenen SECURITEX EURASIA 2019 Fuarı’na 5. kez ev sahipliği yapıyor. Kamu kurum ve kuruluşları ile güvenlik endüstrisini buluşturacak olan SecuriTex Eurasia 2019, 11 – 14 Nisan tarihlerinde Congresium Ankara – ATO Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuara, güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar katılıyor.


Nisan ayında 5.’sini düzenleyecekleri Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemlerinin yenilikçi fuarı SECURITEX EURASIA hakkında bilgi veren Tarsus Turkey Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gültekin Gökgül, “Başkent olmasının da etkisiyle Ankara, güvenlik endüstrisi açısından ülkemizin en büyük pazarına sahip. Biz de Tarsus Turkey olarak bu pazarın tam kalbinde gerçekleştirdiğimiz SecuriTex Eurasia ile, sektör firmalarını, sektörün en büyük alıcısı konumundaki kurum ve kuruluşlarla buluşturuyoruz” dedi.

Güvenlik ve Emniyet ile ilgili her şey tek çatı altında sunuluyor!SecuriTex Eurasia 2019 Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemleri ana konularına ilişkin tüm sektörel yenilikleri bir arada sunuyor. Fuarda; CCTV sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, alarm, sinyal ve ikaz sistemleri, bina otomasyon sistemleri, güvenlik hizmet ve ekipmanları, konut, mağaza ve işyeri güvenliği, ağ ve veri güvenliği, bilgi güvenliği teknolojileri, güvenlik yazılımları, şifreleme, yangın algılama, uyarı ve söndürme sistemleri gibi ürün, teknoloji, malzeme ve ekipmanlar sergilenecek.

Başta Kamu Kurumları ve Bakanlıklar olmak üzere, askeri kurumlar, elçilik ve ataşelik gibi hassas güvenlik bölgeleri, belediyeler, inşaat ve proje firmaları, elçilik bankalar, fabrika, avm, otel ve hastaneler, lojistik firmaları, ticari konutlar, üniversiteler, sanayi bölgeleri, otoparklar ve tüm özel işletmeler, ihtiyaçları olan güvenlik teknolojilerini bu fuarda bulabilecek.

Aralık 2018

YENİ WEB SİTEMİZ YAYINDA


Securitex Eurasia Ankara 2019 yenilenen web sitesi ile yayında. Bir süredir güncellemesi devam eden sitemiz aracılığıyla sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, kolay ulaşılabilir ve anlaşılır bilgileri daha stabil ve güçlü bir alt yapı ile sunabilmek amacıyla kendimizi yeniledik. Yenilenen sitemiz üzerinde güncellemelerimiz ve sistem geliştirmelerimiz sürmektedir. Bu nedenle zaman zaman bazı sayfalarımızda güncelleme ifadeleri görebileceksiniz. Fakat tüm ilgili kısımların kısa sürede tamamlanması için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Sitemizi düzenli aralıklarla yeniden ziyaretinizi rica ediyoruz.

Online Ziyaretçi Kayıt Formumuz sizlere ücretsiz hazır yaka kartı sunacak biçimde güncellenmektedir ve kısa zamanda yayında olacaktır. Yeni formumuzu doldurduğunuzda, formun sonunda hazır barkodlu yaka kartınızı temin edebilecek ve fuar ziyaretiniz sırasında danışmaya uğramadan doğrudan turnikelerden geçebileceksiniz.

Güncel katılımcı bilgilerimiz ve yerleşim planımız her yıl olduğu gibi fuarımızın açılışına 1 ay kala süreden itibaren yayınlanacaktır. Bu döneme kadar 2018 yılına ait katılımcı listemiz ve yerleşim planımız fuarımız ve katılımcılarımız hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

İlk kez siz değerli katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz için hazırladığımız “A’dan Z’ye Fuar Katılımı” ve A’dan Z’ye Fuar Ziyareti” rehberlerimizi paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Rehberlerimiz sayesinde genel olarak fuar katılımlarınız ve ziyaretlerinizden alacağınız verimi arttırmanıza katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Yenilenen Gizlilik Politikamız ve sitemizi ziyaretiniz ile uyguladığımız Çerez Politikamızı okumanızı rica ediyoruz. Bu politikalar mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun olarak güncellenebilmektedir ve aralıklı ziyaretlerinizde güncellenen politikaları ve site kullanım bilgilerini yeniden okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yenilenen sitemizi beğeneceğinizi, ihtiyacınız olan bilgilere kolay ve anlaşılabilir şekilde ulaşabileceğinize inanıyoruz. Her türlü görüş, öneri ve geri bildirimleriniz için bizimle dileğiniz zaman info@cyffuar.com.tr e-posta adresimiz ya da +90 312 442 28 20 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.


Sektörün sesi oluyoruz!

Basında SecuriTex Eurasia